Sillamäe Muusikakool

 

Rühmatundideplaan

 

2017/2018

Galerii

Partnerid

ESMASPÄEV

 

 

14.00-14.45       II Solfedžo       17 klass       Õp. Galina Borodulina

14.50-15.35       II Solfedžo       17 klass

15.40-16.25       VI Solfedžo      17 klass

16.30-17.15       II Solfedžo       17 klass

17.20-18.05       II Solfedžo       17 klass

18.10-18.55       VI Solfedžo      17 klass

 

15.40-16.25      IV Solfedžo       18 klass       Õp. Elena Synkova

17.20-18.05      IV Solfedžo       18 klass

 

14.00-14.45       I Koor   Kooriklass (I korr.)   Õp. Mihhail Gorjušin

14.50-15.35 II, III Koor   Kooriklass (I korr.)

15.40-16.25 II, III Koor   Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15       I Koor   Kooriklass (I korr.)

 

17.30-18.15 VII Solfedžo     Õp. Galina Kuznetsova

18.30-19.15 VII Solfedžo

 

17.20 – 20.30 Pop-jazzmuusikaosakond  Saal   Õp. Toivo Unt

 

 

KOLMAPÄEV

 

16.30-17.15 IV Muusikalugu     17 klass     Õp. Elena Synkova

17.20-18.05 IV Muusikalugu     17 klass

 

16.30-17.15 VI Muusikalugu     18 klass     Õp. Olga Krasilnikova

17.20-18.05 III Muusikalugu     18 klass

18.15-19.00 VI Muusikalugu     18 klass

 

15.40-16.25 I  Üldkoor     Kooriklass (I korr.)     Õp. Mihhail Gorjušin

16.30-17.15 II, III Üldkoor     Kooriklass (I korr.)

17.20-18.30 IV-VIII Üldkoor     Kooriklass (I korr.)

 

 

REEDE

 

13.15-14.00   Vokaal                  17 klass     Õp. Svetlana Gorjušina

14.00-14.45   Vokaal                  17 klass

14.50-15.35   Vokaal                  17 klass

15.40-16.25   Vokaal                  17 klass

16.30-17.15   Poistekoor           17 klass

17.20-18.05   V Solfedžo           17 klass

18.10-18.55   VII Muusikalugu  17 klass

 

14.15-15.00   I Solfedžo             18 klass     Õp. Galina Borodulina

15.45-16.30   I Solfedžo             18 klass

16.35-17.10   I Solfedžo             18 klass     Õp. Olga Krasilnikova

17.20-18.05   II Solfedžo            18 klass

18.10-18.55   VIII Solfedžo        18 klass

 

14.00-14.45   Vokaal          Kooriklass (I korr.)  Õp. Mihhail Gorjušin

14.50-15.35   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

15.40-16.25   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15   Poistekoor   Kooriklass (I korr.)

17.20-18.05   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

18.10- 18.55  Vokaal          Kooriklass (I korr.)

19.00-19.45   Vokaalansamblid

 

TEISIPÄEV

 

 

14.00-14.45 VII Solfedžo     17 klass   Õp. Galina Kuznetsova

 

16.30-17.15  Poistekoor                       Õp. Svetlana Gorjušina

17.20-18.05  V Solfedžo

18.10-18.55  VII Muusikalugu

19.00-19.45  VII Muusikalugu

 

14.15-15.00 I Solfedžo         18 klass   Õp. Galina Borodulina

15.45-16.30 I Solfedžo         18 klass

16.35-17.10 I Solfedžo         18 klass

 

17.20-18.05 IV Solfedžo      18 klass    Õp. Olga Krasilnikova

18.10-18.55 VIII Solfedžo    18 klass

 

15.40-16.25  IV-VI Koor   Kooriklass (I korr.)   Õp. Mihhail Gorjušin

16.30-17.15  Poistekoor   Kooriklass (I korr.)

18.10-18.55 IV-VI Koor    Kooriklass (I korr.)

19.00-19.45  VII-VIII Koor   Kooriklass (I korr.)

 

 

 

NELJAPÄEV

 

14.00-14.45 VII Solfedžo      17 klass     Õp. Galina Borodulina

14.50-15.35  II Solfedžo       17 klass

15.40-16.25  VI Solfedžo      17 klass

16.30-17.15  II Solfedžo       17 klass

17.20-18.05  II Solfedžo       17 klass

18.10-18.55  VI Solfedžo      17 klass

19.00-20.00  I Solfedžo         17 klass

 

14.00-14.45  VII Solfedžo     18 klass     Õp. Galina Kuznetsova

15.40-16.25 IV Solfedžo       18 klass     Õp. Elena Synkova

17.20-18.05 IV Solfedžo

 

17.30-18.15 VII Solfedžo Kooriklass(I korr.) Õp. Galina Kuznetsova

18.30-19.15 VII Solfedžo Kooriklass(I korr.)

 

18.00 – 19.30 Pop-jazzmuusikaosakond  Saal  Õp. Toivo Unt

Liitu uudiskirjaga

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Kaart

Kontakt

Aadress:

Vladimir Majakovski tn. 7

Sillamäe 40231

Telefon:

E-post:

Reg.number:

75015367

Arvelduskonto:

EE261010220024956010 SEB

Sillamäe Muusikakool 2018

ESMASPÄEV

 

 Õp. Galina Borodulina

14.00-14.45  II Solfedžo  17 klass

14.50-15.35  II Solfedžo  17 klass

15.40-16.25  VI Solfedžo 17 klass

16.30-17.15  II Solfedžo   17 klass

17.20-18.05  II Solfedžo   17 klass

18.10-18.55  VI Solfedžo  17 klass

 

Õp. Elena Synkova

15.40-16.25  IV Solfedžo  18 klass

17.20-18.05  IV Solfedžo  18 klass

 

Õp. Mihhail Gorjušin

14.00-14.45  I Koor   Kooriklass (I korr.)

14.50-15.35  II, III Koor   Kooriklass (I korr.)

15.40-16.25  II, III Koor   Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15  I Koor   Kooriklass (I korr.)

 

Õp. Galina Kuznetsova

17.30-18.15  VII Solfedžo

18.30-19.15  VII Solfedžo

 

Õp. Toivo Unt

17.20 – 20.30 Pop-jazzmuusikaosakond  Saal

 

TEISIPÄEV

 

Õp. Galina Kuznetsova

14.00-14.45 VII Solfedžo     17 klass

 

Õp. Svetlana Gorjušina

16.30-17.15  Poistekoor

17.20-18.05  V Solfedžo

18.10-18.55  VII Muusikalugu

19.00-19.45  VII Muusikalugu

 

Õp. Galina Borodulina

14.15-15.00 I Solfedžo         18 klass

15.45-16.30 I Solfedžo         18 klass

16.35-17.10 I Solfedžo         18 klass

 

Õp. Olga Krasilnikova

17.20-18.05 IV Solfedžo      18 klass

18.10-18.55 VIII Solfedžo    18 klass

 

Õp. Mihhail Gorjušin

15.40-16.25  IV-VI Koor   Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15  Poistekoor   Kooriklass (I korr.)

18.10-18.55 IV-VI Koor    Kooriklass (I korr.)

19.00-19.45  VII-VIII Koor Kooriklass (I korr.)

 

KOLMAPÄEV

 

Õp. Elena Synkova

16.30-17.15 IV Muusikalugu     17 klass

17.20-18.05 IV Muusikalugu     17 klass

 

Õp. Olga Krasilnikova

16.30-17.15 VI Muusikalugu     18 klass

17.20-18.05 III Muusikalugu     18 klass

18.15-19.00 VI Muusikalugu     18 klass

 

Õp. Mihhail Gorjušin

15.40-16.25 I  Üldkoor     Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15 II, III Üldkoor  Kooriklass (I korr.)

17.20-18.30 IV-VIII Üldkoor   Kooriklass

 

NELJAPÄEV

 

Õp. Galina Borodulina

14.00-14.45 VII Solfedžo      17 klass

14.50-15.35  II Solfedžo       17 klass

15.40-16.25  VI Solfedžo      17 klass

16.30-17.15  II Solfedžo       17 klass

17.20-18.05  II Solfedžo       17 klass

18.10-18.55  VI Solfedžo      17 klass

19.00-20.00  I Solfedžo         17 klass

 

Õp. Galina Kuznetsova

14.00-14.45  VII Solfedžo     18 klass

Õp. Elena Synkova

15.40-16.25 IV Solfedžo       18 klass

17.20-18.05 IV Solfedžo       18 klass

 

Õp. Galina Kuznetsova

17.30-18.15 VII Solfedžo Kooriklass(I korr.)

18.30-19.15 VII Solfedžo Kooriklass(I korr.)

 

Õp. Toivo Unt

18.00 – 19.30 Pop-jazzmuusikaosakond  Saal

REEDE

 

Õp. Svetlana Gorjušina

13.15-14.00   Vokaal                  17 klass

14.00-14.45   Vokaal                  17 klass

14.50-15.35   Vokaal                  17 klass

15.40-16.25   Vokaal                  17 klass

16.30-17.15   Poistekoor           17 klass

17.20-18.05   V Solfedžo           17 klass

18.10-18.55   VII Muusikalugu  17 klass

 

Õp. Galina Borodulina

14.15-15.00   I Solfedžo             18 klass

15.45-16.30   I Solfedžo             18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

16.35-17.10   I Solfedžo             18 klass

17.20-18.05   II Solfedžo            18 klass

18.10-18.55   VIII Solfedžo        18 klass

 

Õp. Mihhail Gorjušin

14.00-14.45   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

14.50-15.35   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

15.40-16.25   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

16.30-17.15   Poistekoor   Kooriklass (I korr.)

17.20-18.05   Vokaal          Kooriklass (I korr.)

18.10- 18.55  Vokaal          Kooriklass (I korr.)

19.00-19.45   Vokaalansamblid

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.